bg
Przedszkole Teddy The Bear

Zapisy

Pozostało jedno wolne miejsce w grupie 4 latków. Zapraszamy!

Lista na 2020/2021 rok jest otwarta. Zakończenie zapisów nastąpi w listopadzie 2019.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt pod nr tel 530-041-398 (dyrektor przedszkola Anna Piórkowska) lub e-mail info@thebear.pl.

Zapraszamy!

Przyjmujemy dzieci z cukrzycą

Już trójka dzieci z cukrzycą bawiła się i uczyła w naszym przedszkolu. Wspólnie z rodzicami wypracowaliśmy procedury i jest super! Nasza kadra ma doświadczenie w opiece nad dzieckiem z cukrzycą, są one przyjmowane do naszego przedszkola bez kolejki.

Od czterech lat regularnie mierzymy cukier (z palca oraz skanerem Freestyle Libra) i podajemy dzieciom insulinę (w razie potrzeby także z pena), aby mogli jak inni funkcjonować w swojej grupie rówieśniczej. Co najważniejsze, mają bardzo dobre wyniki, zarówno edukacyjne, jak i medyczne! Dzięki tym doświadczeniom bardziej dbamy o codzienną dietę wszystkich naszych podopiecznych.

Przeszliśmy specjalne szkolenie w tym zakresie, poprowadzone przez pielęgniarkę z UCK w Gdańsku. Jesteśmy też w stałym kontakcie z lekarzem diabetologiem, a naszym partnerem jest prowadzone przy UCK Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Cukrzycą, Otyłością i innymi Chorobami Endokrynologicznymi. Od strony formalnej przyjęcie do przedszkola dziecka z cukrzycą jest regulowane umową cywilnoprawną między przedszkolem a rodzicami.

spdc